GECO a.s. je velká obchodní společnost, která v současné době provozuje 9 velkoobchodních poboček a 300 maloobchodních prodejen, umístěných v hypermarketech po celé ČR.

IT MANAGER / REFERENT IT (Zittau - Německo)

Německá společnost GECO GmbH, provozující 114 maloobchodních prodejen po celém Německu hledá pro svou centrálu se sídlem v Žitavě v rámci rozšíření pracovního týmu zaměstnance na pozici IT Managerů a referentů IT.

Co nabízíme:

 stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
 atraktivní plat, motivující finanční ohodnocení, dle německého zákoníku práce (mzda vyplácena v eurech)
 pružná pracovní doba
 kurzy německého jazyka, příspěvek na dopravu
 služební automobil
 nástup ihned nebo dle dohody

Co budete dělat:

Poskytování podpory centrále společnosti a koncovým uživatelům, pomoc při řešení žádostí a problémů týkajících se systémů SAP, pokladních systémů a dalších informačních systémů. Komunikace s naší mateřskou společností v ČR a dodavateli v DE.

Co byste měli splňovat:

 aktivní znalost němčiny
 zkušenost se systémy typu SAP (výhodou)
 pokročilá znalost IT systémů
 spolehlivost, samostatnost, pečlivost, trpělivost, zvládání stresových situací
 zkušenosti s řízením menšího kolektivu podřízených
 řidičský průkaz skupiny B

V případě zájmu zašlete prosím životopis na e-mailovou adresu: hana.jedlickova@gecode.de.
Životopisy, které neprojdou výběrovým řízením budou skartovány.

Rádi o Vás uslyšíme!

Kontakt

GECO, a.s.
Hana Jedličková
Kariéra   | Powered by LMC |  nahoru